SAT Koulutuspalvelut Oy SAT Koulutuspalvelut Oy

Koulutukset 040 6855 684, asiantuntijapalvelut 040 6855 685 info@satkoulutuspalvelut.fi

Väylän Radanpidon turvallisuuskoulutukset poikkeuksellisesti verkkokoulutuksena

Järjestämme kevään Radanpidon turvallisuuskoulutukset poikkeuksellisesti verkkokoulutuksina. Väyläviraston poikkeuslupa on voimassa 31.12 asti tai kunnes Väylävirasto toisin ilmoittaa.

Koulutukset järjestetään Väylän verkko-oppimisympäristö Eerokissa (rok.mmg.fi). Koulutukseen osallistuaksesi Sinun tulee luoda käyttäjätunnus Eerokkiin sekä varautua internetyhteydellä varustetulla laitteella jolla seurata koulutusta sekä suorittaa koe. Koulutus luento toimii parhaiten Chrome ja Firefox selaimilla. Luentoa seurataksesi ja keskusteluun osallistuaksesi tarvitset kuulokkeet/kaiuttimen ja mikin.